Obozy Wind&Kite surfingowenasza oferta szkoleń wind&kite

Obozy szkoleniowe odbywają się wszędzie tam gdzie znajdują się instruktorzy KiteSzkoły. I tak, oprócz naszej letniej bazy na Półwyspie Helskim, uczymy podczas licznych wyjazdów zagranicznych. Do Egiptu, Grecji czy na ulubione Hawaje gdzie latamy gdy sezon nad Zatoką Pucką umiera. Ponadto, dzięki tym licznym wyjazdom, pozostajemy w ciągłej formie i wymieniamy cenne i najnowsze uwagi z międzynarodową bracią instruktorską.

Dzięki wieloletnim treningom, wyjazdom i pracy powstał wyjątkowy, niepowtarzalny system szkolenia KiteSzkoly. Oparty jest na dużym doświadczeniu w sportowej pracy instruktorskiej, na poziomie międzynarodowego standardu szkoleń, wytycznych PZKITE oraz na dopasowanym każdorazowo do potrzeb konkretnego kursanta, indywidualnym trybie treningu. Zasadniczo wszyscy kursanci przechodzą przez te same etapy szkolenia to w praktyce każdy będzie przerabiał go swoim tempem i dla każdego poszczególne elementy szkolenia będą bardziej oczywiste, a inne mniej. Każdy kursant jest inny i dlatego dzięki umiejętnemu i indywidualnemu dobieraniu zestawu ćwiczeń i grupy możęmy uzyskać optymalne i najlepsze efekty szkolenia.

Gallery Thumb I

Obóz Kite&Wind surfingowy w Juracie

czas trwania 7 dni cena: 1650 zł

Masz dość leżenia na plaży brzuchem do góry???
Chciałbyś aktywnie spędzić wakacje???


W takim razie ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Proponujemy kurs na którym nie będziesz się nudził – i to niezależnie od warunków atmosferycznych!!! Idea jest prosta, nastawiamy się na naukę Kite i Windsurfingu, ale jeśli brak wiatru nam w tym przeszkodzi zapoznamy was z masą innych zajawek, które pośrednio lub bezpośrednio ułatwią nam późniejszą naukę Kite'a. Wchodzicie w to? .


Do Waszej dyspozycji będą między innymi: longboardy, skimboardy, weakboard, batut akrobatyczny i wiele innych.

Gallery Thumb I
W cenie zawarte:
 • 6 dni po 4h dziennie zajęć w grupach pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. 2h rano i 2h popołudniu - ponieważ Kitesurfing i Windsurfing uzależniony jest od siły wiatru, to w przypadku braku wiatru i tak zachęcimy Was do aktywnego spędzenia czasu poprzez zajęcia alternatywne. Szkolenia odbywają się w grupach
 • 7 noclegów w pokojach na terenie ośrodka AMW Rewita Jurata
 • wyżywienie
 • Ubezpieczenie OC i NNW oraz ubezpieczenie sprzętu
 • Cały niezbędny sprzęt potrzebny do nauki (pianki, latawce, trapezy, deski, sprzęt do zajęć alternatywnych)
 • 2 tony mega zabawy i hawajskie klimaty
Gallery Thumb I

Zajęcia alternatywne
w przypadku braku wiatru

 • wekeboarding 
 • skimboarding
 • pływanie motorówką
 • longboarding
 • stand up paddle surfing
 • siatkówka plażowa
 • żaglówki, kajaki, rowerki wodne

Dodatkowe atrakcje na terenie ośrodka:

 • Zadaszone miejsce ogniskowe, bar, dancing,
 • kort tenisowy, boisko do siatkówki i piłki nożnej,
 • przystań wodna,
 • skutery wodne,
Gallery Thumb I
Informacje Dodatkowe

Kursy są młodzieżowo - studenckie, bez opieki wychowawców kolonijnych. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat wymagana jest zgoda rodziców. Dodatkowe wyżywienie we własnym zakresie. Na terenie Juraty znajdują się liczne knajpki i restaurację. Cena posiłku waha się w granicach 15-30 zł. Odległość do najbliższego sklepu ok. 100 m. Możliwość korzystania z grilla i innych urządzeń kuchennych w naszej bazie.

Jak się zapisać: Prosimy o zapisy drogą mailową – poprzez formularz na stronie lub bezpośrednio na maila - prosimy o podanie imienia i nazwiska, terminu kursu, adresu email oraz numer telefonu kontaktowego.
Ponieważ mamy ograniczoną ilość miejsc na każdy termin, gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki. Zaliczkę w wysokości 400pln/osoba/tydzień proszę wpłacić na konto (nr konta podeślemy mailem), w tytule wpłaty MUSI BYĆ WPISANE: Imię i Nazwisko kursanta, TERMIN kursu (data rozpoczęcia i zakończenia turnusu) + adres e-mail – byśmy mogli potwierdzić wpłynięcie rezerwacji.
Potwierdzenie wpłaty prosimy przysłać na maila. Resztę Należności za obóz można dopłacić gotówką w dniu przyjazdu lub przelać na nasze konto najpóźniej do JEDNEGO TYGODNIA przed rozpoczęciem turnusu – wpisując znów Imię i Nazwisko oraz termin – a także słowo: DOPŁATA.

 

Kursy Kitesurfingowenasza oferta szkoleniowa

Nasze kursy kitesurfingowe prowadzimy według standardów POLSKIEGO ZWIĄZKU KITESURFINGU - PZKITE
Prowadzone przez nas szkolenia są poparte naszym wieloletnim doświadczeniem oraz dopasowane do warunków panujących w Polsce. Kursy odbywają się w grupach 2, a maksymalnie 3 osobowych. Jako kursanci pozostajecie pod ciągłą opieką instruktora. Asekurując się nawzajem pomagacie sobie i wykonujecie wspólnie ćwiczenie. W miłym towarzystwie i przy wzajemnej motywacji dokonacie najszybszych postępów.

Lubisz sport, wyzwania, podniesiony poziom adrenaliny? Lubisz przebywać w wodzie, w powietrzu? unosić się, a czasem spadać? Liczy się dla Ciebie w życiu dobra zabawa, ruch i fajne emocje? Kursy kitesurfingu byłyby tym, co Cię zadowoli - dlaczego nie spróbować pójść na taki kurs?

Co z nami zyskujesz? Wspaniałą przygodę, która może zaowocować zrodzeniem się miłości na całe życie. Grono kitesurferów powiększa się z każdym rokiem o kolejnych entuzjastów tego sportu. Organizujemy kursy kitesurfingu nad morzem w dobrze zorganizowanej otoczce towarzyszącej. Do naszego sportu potrzebny jest wiatr, ale w dni bezwietrzne także nie pozwoli Wam się nudzić. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Otaczamy każdego kursanta szczegółową uwagą, więc nie ma możliwości, że wyjedziesz od nas niezadowolony albo nie nauczony. Chcemy łączyć sport z przyjemnością i pokazywać radość z aktywnego spędzania czasu. W wolnych chwilach podczas obozu szkoleniowego zapewniamy masę ciekawych atrakcji uzupełniających.