Kuba - Cayo Guillermo,marzec 2020

13.03 - 28.03.2020

HOTEL : Sercotel Club Cayo Guillermo 4* lub Iberostar

Cena: od 5590 / 8 dni / all inclusive *
( cena może ulec zmianie w zależności od cen touroperatora )

Cena obejmuje:
• przelot samolotem czarterowym (rejs bezpośredni) na Kubę,
• opłaty lotniskowe oraz Kartę Turysty,
• zakwaterowanie w wybranych hotelu,
• wyżywienie all inclusive
• transfery lotnisko – hotel – lotnisko,
• ubezpieczenie podstawowe
• opiekę polskojęzycznego rezydenta na Kubie,
• fotorelację
• kubańskie rytmy i dobrą zabawę

Cena nie obejmuje:
• wycieczek lokalnych i innych wydatków osobistych
• szkolenia kitesurfingowego
• wypożyczenia sprzętu
• przewozu sprzętu kitesurfingowego
• dodatkowego ubezpieczenia oraz ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
• dopłaty za pokój 1 osobowy

OPIS OFERTY:

Karaibski kurort z bajecznymi, jasnymi plażami, morzem o intensywnym odcieniu turkusu, wyjątkową wakacyjną atmosferą, gorącym słońcem i rytmicznymi dźwiękami kubańskiej salsy w tle! Idealny przepis na niezapomniane wakacje i egzotyczny, pełen zabawy wypoczynek.

Położenie
Hotel położony na kubańskiej wyspie Cayo Guillermo, bezpośrednio przy pięknej plaży Playa el Paso, znanej z bardzo dobrych warunków do uprawiania kitesurfingu, a której znakiem rozpoznawczym jest długie molo. Hotel składa się z oddzielnych części z pokojami junior suite i części z bungalowami. Po niedawnym, gruntownym remoncie oferuje przestronne pokoje, zaaranżowane w ciepłej kolorystyce i wypielęgnowany tropikalny ogród, do dyspozycji również wiele atrakcji sportowych.

CENNIK SZKOLENIA :
10h szkolenia w grupach 2-3 os na instruktora (na każdym poziomie zaawansowania) – 1400zł *

1h szkolenia indywidualnego – 200zł *

1h szkolenia wave/foil – 250 zł ( w cenie sprzęt wave/foil )

7 dni wypożyczenia kompletu sprzętu – 1400 zł

14 dni wypożyczenia kompletu sprzętu – 1900 zł

14 dni wypożyczenia sprzętu + 5h doszkolenia + fotoanaliza co 2/3 dzień = 2500 zł

* W cenie zawarty jest cały niezbędny sprzęt do szkolenia, transport sprzętu, instruktor
* szkolenie płatne z góry, ewentualne niewykorzystane godziny do wypływania w naszej bazie w Juracie

PRO CAMPY:

Zatrzymałeś się w miejscu? Wracasz w to samo miejsce, ale nie potrafisz nic więcej? Chcesz skoczyć, ale nie wiesz jak to zrobić? Zastanawiasz się czy możesz się nauczyć kilku tricków? Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie – Pro Campy

Silny(ale nie za mocny) i stały wiatr w najlepszej miejscówce do nauki tricków są podstawą Twojego sukcesu. Jeśli dodasz do tego umiejętności, wiedzę i zaangażowanie naszych instruktorów i 2-3 godziny szkoleń dziennie… na pewno wrócisz do kraju z nowymi umiejętnościami! Switch, skok, backroll, transition, a może i efektowne railey, a down windy w sparwdzonych przez nas spotach i pływanie na falach to tylko część naszego programu. Poniżej znajduje się przykładowa oferta szkoleń.

Szkolenia w grupie max 8 osobowej

Jeżeli nie masz swojego sprzętu kitesurfingowego to możesz wypożyczyć go u nas!

Oferujemy sprzęt Nobile 2018, Cabrinha 2018 oraz Ozon 2018

Posiadamy praktycznie każdą wielkość latawca czy deski dlatego jesteśmy w stanie dobrać sprzęt idealnie do Twoich wymagań i panujących warunków.

Wróć z wakacji z nowym trickiem!

Pro Camp z Mateuszem Adamskim

Były zawodnik polskiej kadry w snowboardzie, mistrz Polski Juniorów (konkurencje alpejskie). Swoją przygodę z latawcami zaczął w 2004r, instruktor kitesurfingu, snowboardu, wychowaca i kierownik kolonijny. Perfekcjonista w swoim fachu. O Kajcie wie wszystko, a żaden sprzęt nie jest dla niego zagadką. Nadworny tester kiteszkoły oraz wainman hawaii.

Cena:
1000pln(1 tydzień-18h)
1600pln(2 tygodnie- 36h)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: info@kiteszkola.pl w zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację, imię nazwisko, email, nr tel, oraz czy jesteście zainteresowani szkoleniem.
Zapraszamy:

Galeria z poprzedniego wyjazdu https://kiteszkola.pl/galeria/41-galerie/173-kuba,-cayo-guillermo,-marzec-2017]
Film z poprzedniego wyjazdu: https://www.youtube.com/watch?v=vPhySuh8Rz4

Kursy i obozy kitesurfingowe w najlepszych miejscach świata

Podczas wyjazdów oprócz możliwości nauki kitesurfingu oraz podnoszenia swoich umiejętności na każdym poziomie, dajemy możliwość testowania najnowszego sprzętu firm WainmanHawaii!