Jak zacząćprzygodę z kitesurfingiem

Najlepszą drogą do rozpoczęcia przygody się kitesurfingiem są lekcje z instruktorem. Jest to najszybsza, najtańsza i najbezpieczniejsza metoda do opanowania kitesurfingu, a dla niektórych jedyna...

My oczywiście serdecznie zapraszamy do nas, gdzie każdy zostanie potraktowany wyjątkowo i w przyjaznej atmosferze nauczy się latać. Ale przede wszystkim chodzi o to, ażeby nie decydować się na bardzo niebezpieczną metodę nauki bez instruktora, która może doprowadzić po prostu do zniechęcenia się adepta do nowego sportu, co niestety będzie miało miejsce w większości przypadków. Ci, którym w końcu, po zniszczeniu masy kosztownego sprzętu, wielu ryzykownych dla zdrowia niebezpiecznych sytuacjach oraz nawet do 10 razy dłuższym czasie nauki, uda się w końcu popłynąć na desce i tak przyznają że metoda wyważania otwartych drzwi w tej sytuacji nie była opłacalna i gdyby mogli cofnąć się w czasie na pewno skorzystaliby z pomocy instruktora. Często również w tym momencie mogą mieć już tyle złych nawyków i blokad, że zdecydują się na doszkolenie u profesjonalisty, ponieważ nie są w stanie robić już nawet prostych postępów, które absolwentom podstawowych kursów kitesurfingu przychodzą już bez trudu bez pomocy instruktorów.

I właśnie o to chodzi, ażeby opanować sport w szybki i bezpieczny sposób, korzystając ze specjalnie opracowanego kursu, tak aby móc samodzielnie surfować na desce i sterować latawcem, a kolejne pasjonujące etapy zaawansowania można już opanowywać samodzielnie na swoim sprzęcie. Na tym polega bezpieczna nauka kitesurfingu.

Kursy Kitesurfingowenasza oferta szkoleniowa

Nasze kursy kitesurfingowe prowadzimy według standardów POLSKIEGO ZWIĄZKU KITESURFINGU - PZKITE
Prowadzone przez nas szkolenia są poparte naszym wieloletnim doświadczeniem oraz dopasowane do warunków panujących w Polsce. Kursy odbywają się w grupach 2, a maksymalnie 3 osobowych. Jako kursanci pozostajecie pod ciągłą opieką instruktora. Asekurując się nawzajem pomagacie sobie i wykonujecie wspólnie ćwiczenie. W miłym towarzystwie i przy wzajemnej motywacji dokonacie najszybszych postępów.

Lubisz sport, wyzwania, podniesiony poziom adrenaliny? Lubisz przebywać w wodzie, w powietrzu? unosić się, a czasem spadać? Liczy się dla Ciebie w życiu dobra zabawa, ruch i fajne emocje? Kursy kitesurfingu byłyby tym, co Cię zadowoli - dlaczego nie spróbować pójść na taki kurs?

Co z nami zyskujesz? Wspaniałą przygodę, która może zaowocować zrodzeniem się miłości na całe życie. Grono kitesurferów powiększa się z każdym rokiem o kolejnych entuzjastów tego sportu. Organizujemy kursy kitesurfingu nad morzem w dobrze zorganizowanej otoczce towarzyszącej. Do naszego sportu potrzebny jest wiatr, ale w dni bezwietrzne także nie pozwoli Wam się nudzić. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Otaczamy każdego kursanta szczegółową uwagą, więc nie ma możliwości, że wyjedziesz od nas niezadowolony albo nie nauczony. Chcemy łączyć sport z przyjemnością i pokazywać radość z aktywnego spędzania czasu. W wolnych chwilach podczas obozu szkoleniowego zapewniamy masę ciekawych atrakcji uzupełniających.