Oferta Dla Firmnasza oferta szkoleń kitesurfingowych

Integracyjne kursy kitesurfingowe i windsurfingowe usprawniające pracowników twojej firmy w działaniu grupowym. Oferujemy również kurs „poznaj czym jest kitesurfing” oferta o mniejszej intensywności zajęć kiteowych, zacieśniająca więzy miedzy uczestnikami.
Gallery Thumb I

Każda firma ma inne wymagania i oczekiwania,a my staramy się być na tyle elastyczni, żeby zadowolić wszystkie Państwa potrzeby. W programie mogą znaleźć się dodatkowe atrakcje takie jak:

  • wakeboarding za motorówką/ wyciągarką
  • skutery wodne
  • możliwość zorganizowania kursu nurkowego
  • loty na spadochronie za motorówką
  • kajaki i rowery wodne
  • żaglówki (omega, katamaran)
  • skimboarding, batut, longboarding
  • biesiada przy ognisku

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Szczegóły do uzgodnienia mailowo lub telefonicznie.Kursy Kitesurfingowenasza oferta szkoleniowa

Nasze kursy kitesurfingowe prowadzimy według standardów POLSKIEGO ZWIĄZKU KITESURFINGU - PZKITE
Prowadzone przez nas szkolenia są poparte naszym wieloletnim doświadczeniem oraz dopasowane do warunków panujących w Polsce. Kursy odbywają się w grupach 2, a maksymalnie 3 osobowych. Jako kursanci pozostajecie pod ciągłą opieką instruktora. Asekurując się nawzajem pomagacie sobie i wykonujecie wspólnie ćwiczenie. W miłym towarzystwie i przy wzajemnej motywacji dokonacie najszybszych postępów.

Lubisz sport, wyzwania, podniesiony poziom adrenaliny? Lubisz przebywać w wodzie, w powietrzu? unosić się, a czasem spadać? Liczy się dla Ciebie w życiu dobra zabawa, ruch i fajne emocje? Kursy kitesurfingu byłyby tym, co Cię zadowoli - dlaczego nie spróbować pójść na taki kurs?

Co z nami zyskujesz? Wspaniałą przygodę, która może zaowocować zrodzeniem się miłości na całe życie. Grono kitesurferów powiększa się z każdym rokiem o kolejnych entuzjastów tego sportu. Organizujemy kursy kitesurfingu nad morzem w dobrze zorganizowanej otoczce towarzyszącej. Do naszego sportu potrzebny jest wiatr, ale w dni bezwietrzne także nie pozwoli Wam się nudzić. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Otaczamy każdego kursanta szczegółową uwagą, więc nie ma możliwości, że wyjedziesz od nas niezadowolony albo nie nauczony. Chcemy łączyć sport z przyjemnością i pokazywać radość z aktywnego spędzania czasu. W wolnych chwilach podczas obozu szkoleniowego zapewniamy masę ciekawych atrakcji uzupełniających.