Kursy dla grup zorganizowanychnasza oferta szkoleń kitesurfingowych

Jesteście drużyną harcerską, klubem sportowym, szkołą lub po prostu zorganizowaną grupą? Zgłoście się do nas, a przygotujemy specjalną ofertę dostosowaną do waszych potrzeb. Jesteśmy elastyczni i możemy dopasować program zajęć specjalnie dla was, zarówno jeśli chodzi o szkolenie, ilość osób, zakwaterowanie oraz zajęcia dodatkowe. Nasza szkoła posiada licencje Polskiego Związku Kitesurfingu (PZKITE ) w związku z tym w naszej szkole kursy kitesurfingu prowadzimy według standardów - PZKITE.
W naszej szkole kursy są poparte wieloletnim doświadczeniem oraz dopasowane do warunków panujących w Polsce.
Gallery Thumb I

Przykładowy obóz Kitesurfingowy w Juracie
czas trwania 7 dni

Masz dość leżenia na plaży brzuchem do góry???
Chciałbyś aktywnie spędzić wakacje???


W takim razie ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Proponujemy kurs na którym nie będziesz się nudził – i to niezależnie od warunków atmosferycznych!!! Idea jest prosta, nastawiamy się na naukę Kitesurfingu, ale jeśli brak wiatru nam w tym przeszkodzi zapoznamy was z masą innych zajawek, które pośrednio lub bezpośrednio ułatwią nam późniejszą naukę Kite'a. Wchodzicie w to? .


Do Waszej dyspozycji będą między innymi: longboardy, skimboardy, weakboard ( park z wyciągarką i przeszkodami ), batut akrobatyczny i wiele innych.

Gallery Thumb I

W cenie zawarte:

 • 6 dni po 4h dziennie zajęć w grupach pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. 2h rano i 2h popołudniu - ponieważ Kitesurfing uzależniony jest od siły wiatru, to jeśli będzie wiało uczymy się Kitesurfingu, a jeśli nie będzie wiało i tak zachęcimy Was do aktywnego spędzenia czasu poprzez zajęcia alternatywne. Szkolenia odbywają się w grupach 2-3 osobowych
 • 7 noclegów w namiotach na polu campingowym na terenie ośrodka WZW Jantar w Juracie ? nocleg opłacony przez nas, ale najlepiej zabrać swoje namioty i sprzęt biwakowy (materac, śpiwór) - w razie braku prosimy o informację mailową. Uwaga!!! Istnieje możliwość noclegu w przyczepach, w tym celu prosimy o wcześniejszą informację i sprawdzimy ich dostępność (dopłata do przyczepy 100 zł/os/ tydzień)
 • Ubezpieczenie OC i NNW oraz ubezpieczenie sprzętu
 • Cały niezbędny sprzęt potrzebny do nauki (pianki, latawce, trapezy, deski, sprzęt do zajęć alternatywnych)
 • 2 tony mega zabawy i hawajskie klimaty
Gallery Thumb I

Zajęcia alternatywne
w przypadku braku wiatru

 • wekeboarding (wyciągarka + przeszkody, motorówka)
 • skimboarding (po płaskiej wodzie i przeszkodach)
 • pływanie motorówką
 • longboarding
 • batut (nauka akrobacji z deską i bez deski)
 • stand up paddle surfing
 • siatkówka plażowa
 • żaglówki, kajaki
 • kurs intro nurkowania + 150 zł
 • nordic walking

Dodatkowe atrakcje na terenie ośrodka:

 • Zadaszone miejsce ogniskowe, bar, dancing,
 • kort tenisowy, boisko do siatkówki i piłki nożnej,
 • przystań wodna,
 • skutery wodne,
 • loty na spadochronie za motorówką.
Gallery Thumb I

Informacje Dodatkowe

Kursy są młodzieżowo - studenckie, bez opieki wychowawców kolonijnych. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat wymagana jest zgoda rodziców. Wyżywienie we własnym zakresie. Na terenie Juraty znajdują się liczne knajpki i restaurację. Cena posiłku waha się w granicach 15-30 zł. Odległość do najbliższego sklepu ok. 100 m. Możliwość korzystania z grilla i innych urządzeń kuchennych w naszej bazie.

Jak się zapisać: Prosimy o zapisy drogą mailową – poprzez formularz na stronie lub bezpośrednio na maila - prosimy o podanie imienia i nazwiska, terminu kursu, adresu email oraz numer telefonu kontaktowego.
Ponieważ mamy ograniczoną ilość miejsc na każdy termin, gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki. Zaliczkę w wysokości 400pln/osoba/tydzień proszę wpłacić na konto (nr konta podeślemy mailem), w tytule wpłaty MUSI BYĆ WPISANE: Imię i Nazwisko kursanta, TERMIN kursu (data rozpoczęcia i zakończenia turnusu) + adres e-mail – byśmy mogli potwierdzić wpłynięcie rezerwacji.
Potwierdzenie wpłaty prosimy przysłać na maila. Resztę Należności za obóz można dopłacić gotówką w dniu przyjazdu lub przelać na nasze konto najpóźniej do JEDNEGO TYGODNIA przed rozpoczęciem turnusu – wpisując znów Imię i Nazwisko oraz termin – a także słowo: DOPŁATA.I8A
I8A3222-
I8A
I8A
I8A
I8A
I8A

Kursy Kitesurfingowenasza oferta szkoleniowa

Nasze kursy kitesurfingowe prowadzimy według standardów POLSKIEGO ZWIĄZKU KITESURFINGU - PZKITE
Prowadzone przez nas szkolenia są poparte naszym wieloletnim doświadczeniem oraz dopasowane do warunków panujących w Polsce. Kursy odbywają się w grupach 2, a maksymalnie 3 osobowych. Jako kursanci pozostajecie pod ciągłą opieką instruktora. Asekurując się nawzajem pomagacie sobie i wykonujecie wspólnie ćwiczenie. W miłym towarzystwie i przy wzajemnej motywacji dokonacie najszybszych postępów.

Lubisz sport, wyzwania, podniesiony poziom adrenaliny? Lubisz przebywać w wodzie, w powietrzu? unosić się, a czasem spadać? Liczy się dla Ciebie w życiu dobra zabawa, ruch i fajne emocje? Kursy kitesurfingu byłyby tym, co Cię zadowoli - dlaczego nie spróbować pójść na taki kurs?

Co z nami zyskujesz? Wspaniałą przygodę, która może zaowocować zrodzeniem się miłości na całe życie. Grono kitesurferów powiększa się z każdym rokiem o kolejnych entuzjastów tego sportu. Organizujemy kursy kitesurfingu nad morzem w dobrze zorganizowanej otoczce towarzyszącej. Do naszego sportu potrzebny jest wiatr, ale w dni bezwietrzne także nie pozwoli Wam się nudzić. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Otaczamy każdego kursanta szczegółową uwagą, więc nie ma możliwości, że wyjedziesz od nas niezadowolony albo nie nauczony. Chcemy łączyć sport z przyjemnością i pokazywać radość z aktywnego spędzania czasu. W wolnych chwilach podczas obozu szkoleniowego zapewniamy masę ciekawych atrakcji uzupełniających.