Kursy dla grup zorganizowanychnasza oferta szkoleń kitesurfingowych

Jesteście drużyną harcerską, klubem sportowym, szkołą lub po prostu zorganizowaną grupą? Zgłoście się do nas, a przygotujemy specjalną ofertę dostosowaną do waszych potrzeb. Jesteśmy elastyczni i możemy dopasować program zajęć specjalnie dla was, zarówno jeśli chodzi o szkolenie, ilość osób, zakwaterowanie oraz zajęcia dodatkowe. Nasza szkoła posiada licencje Polskiego Związku Kitesurfingu (PZKITE ) w związku z tym w naszej szkole kursy kitesurfingu prowadzimy według standardów - PZKITE.
W naszej szkole kursy są poparte wieloletnim doświadczeniem oraz dopasowane do warunków panujących w Polsce.

Przykładowy obóz Kitesurfingowy w Juracie
czas trwania 7 dni

Masz dość leżenia na plaży brzuchem do góry???
Chciałbyś aktywnie spędzić wakacje???

W takim razie ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Proponujemy kurs na którym nie będziesz się nudził – i to niezależnie od warunków atmosferycznych!!! Idea jest prosta, nastawiamy się na naukę Kitesurfingu, ale jeśli brak wiatru nam w tym przeszkodzi zapoznamy was z masą innych zajawek, które pośrednio lub bezpośrednio ułatwią nam późniejszą naukę Kite'a. Wchodzicie w to? .

Do Waszej dyspozycji będą między innymi: longboardy, skimboardy, weakboard ( park z wyciągarką i przeszkodami ), batut akrobatyczny i wiele innych.

W cenie zawarte:

• 6 dni po 4h dziennie zajęć w grupach pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. 2h rano i 2h popołudniu - ponieważ Kitesurfing uzależniony jest od siły wiatru, to jeśli będzie wiało uczymy się Kitesurfingu, a jeśli nie będzie wiało i tak zachęcimy Was do aktywnego spędzenia czasu poprzez zajęcia alternatywne. Szkolenia odbywają się w grupach 2-3 osobowych
  • 7 noclegów w namiotach na polu campingowym na terenie ośrodka WZW Jantar w Juracie ? nocleg opłacony przez nas, ale najlepiej zabrać swoje namioty i sprzęt biwakowy (materac, śpiwór) - w razie braku prosimy o informację mailową. Uwaga!!! Istnieje możliwość noclegu w przyczepach, w tym celu prosimy o wcześniejszą informację i sprawdzimy ich dostępność (dopłata do przyczepy 100 zł/os/ tydzień)
  • Ubezpieczenie OC i NNW oraz ubezpieczenie sprzętu
  • Cały niezbędny sprzęt potrzebny do nauki (pianki, latawce, trapezy, deski, sprzęt do zajęć alternatywnych)
  • 2 tony mega zabawy i hawajskie klimaty

Zajęcia alternatywne
w przypadku braku wiatru

• wekeboarding (wyciągarka + przeszkody, motorówka)
  • skimboarding (po płaskiej wodzie i przeszkodach)
  • pływanie motorówką
  • longboarding
  • batut (nauka akrobacji z deską i bez deski)
  • stand up paddle surfing
  • siatkówka plażowa
  • żaglówki, kajaki
  • kurs intro nurkowania + 150 zł
  • nordic walking

Dodatkowe atrakcje na terenie ośrodka:

• Zadaszone miejsce ogniskowe, bar, dancing,
  • kort tenisowy, boisko do siatkówki i piłki nożnej,
  • przystań wodna,
  • skutery wodne,
  • loty na spadochronie za motorówką.

Informacje Dodatkowe

Kursy są młodzieżowo - studenckie, bez opieki wychowawców kolonijnych. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat wymagana jest zgoda rodziców. Wyżywienie we własnym zakresie. Na terenie Juraty znajdują się liczne knajpki i restaurację. Cena posiłku waha się w granicach 15-30 zł. Odległość do najbliższego sklepu ok. 100 m. Możliwość korzystania z grilla i innych urządzeń kuchennych w naszej bazie.

Jak się zapisać: Prosimy o zapisy drogą mailową – poprzez formularz na stronie lub bezpośrednio na maila - prosimy o podanie imienia i nazwiska, terminu kursu, adresu email oraz numer telefonu kontaktowego.
Ponieważ mamy ograniczoną ilość miejsc na każdy termin, gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki. Zaliczkę w wysokości 400pln/osoba/tydzień proszę wpłacić na konto (nr konta podeślemy mailem), w tytule wpłaty MUSI BYĆ WPISANE: Imię i Nazwisko kursanta, TERMIN kursu (data rozpoczęcia i zakończenia turnusu) + adres e-mail – byśmy mogli potwierdzić wpłynięcie rezerwacji.
Potwierdzenie wpłaty prosimy przysłać na maila. Resztę Należności za obóz można dopłacić gotówką w dniu przyjazdu lub przelać na nasze konto najpóźniej do JEDNEGO TYGODNIA przed rozpoczęciem turnusu – wpisując znów Imię i Nazwisko oraz termin – a także słowo: DOPŁATA.

I8A
I8A3222-