Sprzęt Szkoleniowy

KiteSzkoła wyposażona jest w najnowszy sprzęt wiodących marek kitesurfingowych takich jak WainmanHawaii, Nobile, Dakine, 77project, Mystic, Shinn. Dobierając sprzęt do naszej szkółkowej stajni dbamy przede wszystkim o to, aby był on jak najbardziej bezpieczny i nowoczesny. Oczywiście wszystkie używane przez nas akcesoria są oryginalne, co ma duże znaczenie w kwestii poczucia bezpieczeństwa naszych kursantów.

Markowe i, co istotne, kompletne zestawy latawców są wyposażone w systemy szybkiego wypięcia ( systemy bezpieczeństwa ), tak aby w fazie nauki, gdy Wasze umiejętności sterowania są dopiero doskonalone, uniknąć ryzyka pociągnięcia przez latawiec po wodzie.

Na wyposażeniu KiteSzkoły pozostaje kilkanaście latawców różnych rozmiarów (od 2 do 18m.kw.) i kształtów, tak aby na każdym etapie kursu i we wszystkich warunkach pogodowych możliwe było owocne szkolenie. Posiadamy niezbędne do opanowywania pierwszych kroków latawce treningowe i duże deski ułatwiające stawianie pierwszych kroków. To ważne, że biorąc udział w kursie korzystacie ze specjalnie do tego przeznaczonego sprzętu.

W warunkach nauki metodą “dzikiego samouka”, którą zresztą szczerze odradzamy, bo jest bardzo niebezpieczna, nigdy nie kupilibyście sprzętu, który jest zaprojektowany do stawiania pierwszych kroków, ponieważ nie byłby on wymarzonym wyposażeniem zaawansowanego kite`ra. No bo kto kupuje sobie jako pierwszy samochód punciaka “L-kę” z dwoma kompletami pedałów? My “L-ek” mamy dużo, specjalnie po to aby Wasz trening przebiegał sprawnie i szybko. Oczywiście posiadamy również deski i latawce bardziej zaawansowane tak, abyśmy mogli szkolić Cię skutecznie na wyższych etapach zaawansowania. Ponadto do Twojej dyspozycji pozostają niezbędne trapezy i pianki.

-d0a7d4f
CLOSEUP1