Kite Baza w Juracie

Półwysep helski, a w szczególności Jurata charakteryzuje się idealnymi warunkami do szkolenia. Spokojna woda, ogromna przestrzeń oraz dobre warunki wiatrowe dają poczucie bezpieczeństwa i zwiększają komfort uczenia się, dzięki czemu szkolenie staje się dużo bardziej efektywne. Nasza baza szkoleniowa znajduje się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego AMW REWITA. Zapraszamy do Juraty!

Swoją atrakcyjność Ośrodek Rewita w Juracie zawdzięcza 63 letniej tradycji organizacji aktywnego wypoczynku i unikalnym walorom przyrodniczym Półwyspu Helskiego - najdłuższego naturalnego mola w Europie, które było podstawowym powodem uznania go za Nadmorski Park Krajobrazowy. Kompleks AMW Rewita zajmuje powierzchnię 22 ha w środku sosnowego boru z bogatą i unikalną roślinnością, między Juratą, a Helem-Borem, tam gdzie Półwysep ma około 600 m szerokości, a jego naturalną granicą od strony południowo-zachodniej są czyste wody Zatoki Puckiej.

Poza interesującym położeniem ośrodek AMW Rewita zapewnia nam zaplecze techniczno - noclegowe oraz dostęp do własnej przystani i plaży, zadaszone miejsce ogniskowe, bar, dancing, kort tenisowy, boisko do siatkówki i piłki nożnej. Dzięki temu poza szkoleniem jesteśmy w stanie zagwarantować Wam możliwość rekreacji i wypoczynku.

Wybierając naszą szkołę stawiasz na bezpieczeństwo,spokój i przyjemną atmosferę w trakcie kursu z racji mało obleganej strefy do pływania. Co jest totalnym przeciwieństwem takich miejscowości jak Chałupy czy Jastarnia. Zobacz porównanie +

 

I8A3222-
I8A
I8A
I8A
I8A
I8A
a
b
c
d
f
fot
fot
fot

Kursy Kitesurfingowenasza oferta szkoleniowa

Nasze kursy kitesurfingowe prowadzimy według standardów POLSKIEGO ZWIĄZKU KITESURFINGU - PZKITE
Prowadzone przez nas szkolenia są poparte naszym wieloletnim doświadczeniem oraz dopasowane do warunków panujących w Polsce. Kursy odbywają się w grupach 2, a maksymalnie 3 osobowych. Jako kursanci pozostajecie pod ciągłą opieką instruktora. Asekurując się nawzajem pomagacie sobie i wykonujecie wspólnie ćwiczenie. W miłym towarzystwie i przy wzajemnej motywacji dokonacie najszybszych postępów.

Lubisz sport, wyzwania, podniesiony poziom adrenaliny? Lubisz przebywać w wodzie, w powietrzu? unosić się, a czasem spadać? Liczy się dla Ciebie w życiu dobra zabawa, ruch i fajne emocje? Kursy kitesurfingu byłyby tym, co Cię zadowoli - dlaczego nie spróbować pójść na taki kurs?

Co z nami zyskujesz? Wspaniałą przygodę, która może zaowocować zrodzeniem się miłości na całe życie. Grono kitesurferów powiększa się z każdym rokiem o kolejnych entuzjastów tego sportu. Organizujemy kursy kitesurfingu nad morzem w dobrze zorganizowanej otoczce towarzyszącej. Do naszego sportu potrzebny jest wiatr, ale w dni bezwietrzne także nie pozwoli Wam się nudzić. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Otaczamy każdego kursanta szczegółową uwagą, więc nie ma możliwości, że wyjedziesz od nas niezadowolony albo nie nauczony. Chcemy łączyć sport z przyjemnością i pokazywać radość z aktywnego spędzania czasu. W wolnych chwilach podczas obozu szkoleniowego zapewniamy masę ciekawych atrakcji uzupełniających.