KITE SZKOŁAz nami nauczysz się latać...

KiteSzkoła to centrum nauki i uprawiania kitesurfingu tworzone przez oddanych całym życiem sportom ekstremalnym przyjaciół z całej Polski.

Ideą istnienia KiteSzkoły jest szkolenie wszystkich chętnych adeptów nowego sportu w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Pływanie na kite`cie daje uczucie totalnej wolności. Dynamiczne poruszanie się po wodzie w ślizgu przy użyciu wyłącznie sił natury, delektowanie się pięknem Ziemi oraz braterska atmosfera czynią ten sport niepowtarzalnym i mistycznym – w KiteSzkole proponujemy dokładnie taki rodzaj kitesurfingu. Bez zbędnej komercyjnej otoczki, która wielu chętnych często zraża i tworzy obraz niedostępności tego pięknego sportu. Aby kitesurfing był bardziej powszechny, a przez to uszczęśliwiał więcej ludzi my staramy się kalkulować ceny kursów na najniższym możliwym poziomie. Nie robimy tego jednak nigdy kosztem bezpieczeństwa i profesjonalnego poziomu szkolenia.

Najpopularniejszym miejscem  w Polsce do uprawiania kitesurfingu jest Zatoka Pucka. Spowodowane to jest sprzyjającymi warunkami do nauki, a mianowicie w miarę płaską i płytką wodą, co znacząco przyśpiesza i ułatwia proces uczenia się. Znajduję się tam mnóstwo szkółek więc każdy znajdzie coś dla siebie. My na naszą bazę wybraliśmy Juratę i Ósrodek Wypoczynkowy AMW REWITA JURATA. Głównym atutem tego miejsca jest brak tłoku na wodzie, dzięki czemu nauka przebiega w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. U nas każdy znajdzie spory kawałek miejsca na wodzie dla siebie

 

I8A
I8A3222-
I8A
I8A
I8A
I8A
I8A

Kursy Kitesurfingowenasza oferta szkoleniowa

Nasze kursy kitesurfingowe prowadzimy według standardów POLSKIEGO ZWIĄZKU KITESURFINGU - PZKITE
Prowadzone przez nas szkolenia są poparte naszym wieloletnim doświadczeniem oraz dopasowane do warunków panujących w Polsce. Kursy odbywają się w grupach 2, a maksymalnie 3 osobowych. Jako kursanci pozostajecie pod ciągłą opieką instruktora. Asekurując się nawzajem pomagacie sobie i wykonujecie wspólnie ćwiczenie. W miłym towarzystwie i przy wzajemnej motywacji dokonacie najszybszych postępów.

Lubisz sport, wyzwania, podniesiony poziom adrenaliny? Lubisz przebywać w wodzie, w powietrzu? unosić się, a czasem spadać? Liczy się dla Ciebie w życiu dobra zabawa, ruch i fajne emocje? Kursy kitesurfingu byłyby tym, co Cię zadowoli - dlaczego nie spróbować pójść na taki kurs?

Co z nami zyskujesz? Wspaniałą przygodę, która może zaowocować zrodzeniem się miłości na całe życie. Grono kitesurferów powiększa się z każdym rokiem o kolejnych entuzjastów tego sportu. Organizujemy kursy kitesurfingu nad morzem w dobrze zorganizowanej otoczce towarzyszącej. Do naszego sportu potrzebny jest wiatr, ale w dni bezwietrzne także nie pozwoli Wam się nudzić. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Otaczamy każdego kursanta szczegółową uwagą, więc nie ma możliwości, że wyjedziesz od nas niezadowolony albo nie nauczony. Chcemy łączyć sport z przyjemnością i pokazywać radość z aktywnego spędzania czasu. W wolnych chwilach podczas obozu szkoleniowego zapewniamy masę ciekawych atrakcji uzupełniających.