Kadra KiteSzkoły

Gallery Thumb I

Sławek "Schodek”

Absolwent AWF, mgr fizjoterapii lic turystyki i rekreacji. Instruktor snowboardu, kitesurfingu, nart, piłki nożnej i siatkówki, wychowawca i kierownik kolonijny. Na kite od 2003r. Ulubione cytaty :
- Kitesurfing to nie tylko pływanie – to lifestyle.
- Nic cię nie pokona jeśli jarasz się swym zajęciem.

Gallery Thumb I

Mateusz "Mati”

Były zawodnik polskiej kadry w snowboardzie (konkurencje alpejskie), instruktor kitesurfingu, snowboardu, wychowaca i kierownik kolonijny. Perfekcjonista w swoim fachu. O Kajcie wie wszystko, a żaden sprzęt nie jest dla niego zagadką. Nadworny tester kiteszkoly oraz wainman hawaii.

Gallery Thumb I

Karol „Świeży”

Na kite od 2007 roku. Zamienilem BBA na Muskat i jak na razie to brakuje mi tylko sniegu bo wiatru i fal jest pod dostatkiem. Snowboard instruktor od 2010 roku. Lubie polwysep helski, home growing oraz romantyczne wschody slonca w Juracie. IKO instruktor level 2.

Gallery Thumb I

Kuba

Wychowanek kiteszkoly od 3 lat instruktor pełen energii i determinacji do szkolenia kursantów. Kitesurfing to moja pasja a szkolenia to czysta przyjemność. Najmłodszy w rodzinie kiteszkoły, a stażem na kite może zawstydzić niejednego wyjadacza.

Gallery Thumb I

Krzysztof „Siwy”

20 lat na desce, Instruktor SITS i MENiS z dziewięcioletnim stażem. Latem można go spotkać na Helu gdzie wyciska siódme poty z adeptów kitesurfingu. Fan bogatych rozgrzewek i posiadacz najbardziej donośnego głosu na stoku.

Gallery Thumb I

Mc Tomas

Nowa twarz w naszym Teamie lecz doświadczeniem bije niejednego/ Instruktor Snowboardu, Nart oraz Kita. Urodzony niskopienny góral ze Szczyrku. W pracy spokój i opanowanie mistrza Yody z doskonałą precyzją i zaangażowaniem przekazuje wam całą swą wiedzę, za to wieczorami Lord Vader i dusza towarzystwa będzie was wspierać w nocnych podbojach miast.

Kursy Kitesurfingowenasza oferta szkoleniowa

Nasze kursy kitesurfingowe prowadzimy według standardów POLSKIEGO ZWIĄZKU KITESURFINGU - PZKITE
Prowadzone przez nas szkolenia są poparte naszym wieloletnim doświadczeniem oraz dopasowane do warunków panujących w Polsce. Kursy odbywają się w grupach 2, a maksymalnie 3 osobowych. Jako kursanci pozostajecie pod ciągłą opieką instruktora. Asekurując się nawzajem pomagacie sobie i wykonujecie wspólnie ćwiczenie. W miłym towarzystwie i przy wzajemnej motywacji dokonacie najszybszych postępów.

Lubisz sport, wyzwania, podniesiony poziom adrenaliny? Lubisz przebywać w wodzie, w powietrzu? unosić się, a czasem spadać? Liczy się dla Ciebie w życiu dobra zabawa, ruch i fajne emocje? Kursy kitesurfingu byłyby tym, co Cię zadowoli - dlaczego nie spróbować pójść na taki kurs?

Co z nami zyskujesz? Wspaniałą przygodę, która może zaowocować zrodzeniem się miłości na całe życie. Grono kitesurferów powiększa się z każdym rokiem o kolejnych entuzjastów tego sportu. Organizujemy kursy kitesurfingu nad morzem w dobrze zorganizowanej otoczce towarzyszącej. Do naszego sportu potrzebny jest wiatr, ale w dni bezwietrzne także nie pozwoli Wam się nudzić. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Otaczamy każdego kursanta szczegółową uwagą, więc nie ma możliwości, że wyjedziesz od nas niezadowolony albo nie nauczony. Chcemy łączyć sport z przyjemnością i pokazywać radość z aktywnego spędzania czasu. W wolnych chwilach podczas obozu szkoleniowego zapewniamy masę ciekawych atrakcji uzupełniających.