El Gouna kite and wake tripTermin: 16-23.2015r - CENA: od 2100 PLN

Kiteszkola.pl i Snow4Life zapraszają do jednej z lepszych miejscówek w Egipcie. Dzięki współpracy z bazą RedSea Zone możemy was zabrać do El Gouny. Podczas wyjazdu możliwość podnoszenie swoich umiejętności na każdym poziomie zaawansowania, oraz testowania najnowszego sprzętu firm WainmanHawaii, Shinnboarding, Nobile, 77project.

El Gouna tzw. Wenecja Afryki prywatne miasteczko w centrum Egiptu. Znajdziecie tu wiele luksusowych Hoteli, eleganckie restaurację, puby, kluby nocne a nawet takie atrakcje jak pola golfowe i nowo otwarty w tym roku wyciąg do wakeboardu na bezwietrzne dni. To tylko nieliczne z pośród szeregu atrakcji oferowanych przez to miejsce. W El Gounie nie sposób się nudzić. Dzięki tym niezliczonym atrakcjom jest to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Egipcie do wypoczynku oraz uprawiania sportów wodnych. A wszystko to zaledwie 25km od lotniska w Hurgadzie. Dodatkowym atutem tego miejsca będzie wyciąg wakeowy ( otwarcie w listopadzie ), gdzie w bezwietrzne dni będziemy mogli spędzać aktywnie czas.

Egipt, El Gouna

termin : 16 - 23 pażdziernika

cena: od 2200 zł/ tydzień all inn

*cena może ulec zmianie w zależności od aktualnej oferty touroperatora oraz miejsca wylotu

Hotel: Three Corners Rihana Inn

Spot w El Gounie oferuję :

Duża płytka laguna z płaską wodą
Szeroka i piaszczysta plaża
Spot podzielony na strefę do nauki oraz dla zaawansowanych
Pół roku pływania bez pianek
Doskonała pogoda prawie przez cały rok
70 % dni w roku z wiatrem powyżej 4 Bft, dzięki wiatrom pasatowym

OPIS BAZY

Podczas wyjazdu korzystamy z infrastruktury bazy RedSea Zone. Dzięki temu mamy do dyspozycji przechowalnie sprzętu, asekurację łodzi ratunkowej, pomoc Beach boyów, kompresor oraz przebieralni, prysznica i toalet. Dodatkowo na terenie bazy znajduję się restauracja, surf shop, strefa czillu, naprawa sprzętu oraz bezpłatne WiFI

Cena zawiera:

- przelot w 2 strony ( wyloty Katowice, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław )
- zakwaterowania w pokojach 2 osobowych
- wyżywienie All Innclusive, obejmuje również beach bar
przy spocie !!! ( pozwala to oszczędzić ok 50-100 euro na
tydz, normalnie mniej więcej tyle kaski się zostawia w beach barach na spotach tygodniowo na os. )
- transfer lotnisko-hotel- lotnisko

Cena nie zawiera:

- szkolenia kitesurfingowego i wypożyczenia sprzętu
- wiza egipska25$ płatne na lotnisku
- opłata za quiver (bagaż sportowy) ok. 40 euro w jedną stronę.
- korzystanie z infrastruktury bazy 55 euro/tydzień/osoba,
- ubezpieczenie od uprawiania Kitesurfingu ok. 60-80 pln/tydzień

- dojazdów na spot - 5 funtów egipskich/1 dolar - w 1 stronę ( jest darmowy busik z hotelu o każdej pełnej godzinie )

SZKOLENIA I SPRZĘT:

10h szkolenia w grupach 2-3 os na instruktora (na każdym poziomie zaawansowania) 1000 zł*

15h szkolenia w grupach 2-3 os na instruktora (na każdym poziomie zaawansowania) - 1350 zł

1h szkolenia indywidualnego 150zł *

7 dni wypożyczenia kompletu sprzętu 1000zł

Nowość :

pakiet kite and wake : 10h szkolenia kite + 1 cały dzień pływania na wyciągu do wake'a z kompletem sprzętu. - 1250 zł

*W cenie zawarty jest cały niezbędny sprzęt do szkolenia, transport sprzętu, ubezpieczenie sprzętu, instruktor

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: info@kiteszkola.pl

Kursy i obozy kitesurfingowe w najlepszych miejscach świata

Podczas wyjazdów oprócz możliwości nauki kitesurfingu oraz podnoszenia swoich umiejętności na każdym poziomie, dajemy możliwość testowania najnowszego sprzętu firm WainmanHawaii!