Tajlandia - Hua Hin - od 20 marca

Miasto:

Hua Hin – miasto turystyczne nad Zatoką Tajlandzką, 200 km na południe od Bangkoku. Hua Hin ma 84 883 mieszkańców, obszar miasta ma 86,36 km².

Wylot :

Wwa – Bangkok - Wwa

Hotel – IBIS hotel Hua Hin 3*

idealny na rodzinne wakacje - dostosowany do spotkań biznesowych

Położenie:  Hotel położony nad morzem i oddalony niecałe 5 minut drogi spacerem od piaszczystej plaży. Jest to pierwszy w Hua Hin międzynarodowy hotel klasy ekonomicznej.

Pokoje:  Hotel dysponuje 200 nowoczesnymi i wygodnymi pokojami standardowymi oraz rodzinnymi. wyposazone są one między innymi w klimatyzację, telewizor LCD z dostępem do kanałów międzynarodowych, bezprzewodowy dostęp do internetu, lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, balkon, biurko, suszarkę do włosów. Pokój rodzinny zaprojektowany jest z myślą o komforcie dla spędzających tu czas rodzinach. Duży, przestronny pokój wyposażony jest w 1 podwójne łóżko oraz 1 piętrowe, kosolę do gier, zabawki dla dzieci oraz pozostałe udogodnienia typowe dla pokoju standardowego.

Do dyspozycji gości: bar, restauracja, parking, basen zewnętrzny, możliwość wypozyczenia rowerów, sale konferencyjne, faks/ksero, pralnia, całodobowa ochrona. W hotelu mile widziane są zwierzęta do 10 kg.

Opis i zdjęcia hotelu : http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297922-d2553599-Reviews-Ibis_Hua_Hin-Hua_Hin_Prachuap_Khiri_Khan_Province.html

Daty i ceny:

20 – 30 marca 2016 – ( 10 dni ) – 3775 zł / os / w pokoju 2 os.

20 marca – 3 kwietnia – ( 14 dni ) – 4267 zł /os / w pokoju 2 os

·         Ceny mogą ulec zmianie w zależności od cen lotów w dniu rezerwacji oraz aktualnych cen operatora.

W cenie :

·         Przelot

·         Transfer z lotniska i na lotnisko

·         Hotel ze śniadaniem

·         ubezpieczenie

Dodatkowo płatne:

Cena nie zawiera: napiwków, wydatków własnych, dodatkowych posiłków, opłaty lotniskowej w Bangkoku ok. 25 USD/ osoba, szkolenia/wypożyczenia sprzętu

Wiatr:

side on shore, on shore 10-20 węzłów, rozkręca się ok 11 kończy ok 18. W marcu statystyki na poziomie 90 % dni wietrznych. Wg lokaljnej szkółki marzec najlepszym okresem wiatrowym

Spot

szeroka plaża o długości 5 km, płasko, czop, małe fale, ok 50-100 m płytkiej wody – potem pomału się pogłębia ( w zależności od pływów ). Przy wietrze wzdłuż brzegu wystarczająco do bezpiecznej nauki na płytkiej wodzie. Woda ciepła.

Minus : mogą pojawić się parzące meduzy ( co prawda okres na nie bardziej od sierpnia i raczej trzymają się głębszej wody ale mogą wystąpić ) dlatego zalecane pływanie w długich lajkrach i długich spodniach ( pianka,lajkra )

A tak wygląda spot : https://www.youtube.com/watch?v=JWGggcBgU-Q

Link do lokalnej szkółki ( pierwsza szkoła kite w Tajlandi ) :

Dostałem odpowiedź od szkółki i jako takiej asekuracji płatnej nie ma ale jak się coś dzieje to reagują. Spot jest na tyle bezpieczny, że nie jest potrzebna.  Jest możliwość wykupienia w szkółce przechowania sprzętu, korzystanie z wifi, prysznica i asysta beach boyów za 50 zł na tydzień J J J

Dodatkowe atrakcje w okolicy :

Pola golfowe, Royal Palac, jazda konna, wakeboard, wodospady, pływający targ, wioska słoni, nocny targ, zabytkowy dworzec kolejowy,  narodowy park „Khao Sam Roi Yot „

Kursy i obozy kitesurfingowe w najlepszych miejscach świata

Podczas wyjazdów oprócz możliwości nauki kitesurfingu oraz podnoszenia swoich umiejętności na każdym poziomie, dajemy możliwość testowania najnowszego sprzętu firm WainmanHawaii!