Mauritius - wrzesień - październik 2020

Mauritius, Le Morne

We wrześniu zapraszamy was na wyjazd kitesurfingowy na bajeczną i wietrzną wyspę jaką niewątpliwie jest Mauritius.

Termin 1 : 15.09 - 1.10

Terminn 2: 30.09 - 15.10

Mauritius to mała, malownicza wyspa, położona na Oceanie Indyjskim, na wyskości Madagaskaru. Wyspa jest bardzo zielona, zagospodarowana, otoczona u wybrzeży górami oraz turkusowymi kolorami wody. Na Mauritiusie dominuje kultura oraz kuchnia Hinduska, ale przez swoją bogatą historię można tutaj uraczyć zarówno oddziaływanie Francuskie, Angielskie, Kreolskie oraz Chińskie. Symbolem wyspy jest słynny ptak Dodo, którego figurki można zobaczyć praktycznie na każdym roku, a który wyginął wieki temu.

Choć wyspa ma zaledwie 61 km długości i 47 km szerokości, znajdziemy tu tyle zachwycających miejsc, że można by nimi obdzielić co najmniej kilka krajów. Nic więc dziwnego, że bywają tu światowe gwiazdy, a najbardziej wymagający turyści długo wspominają pobyt na rajskiej wyspie.

Plaże na Mauritiusie należą do najpiękniejszych na świecie – otoczone zielonymi palmami z jednej strony i krystalicznie czystym oceanem z drugiej, nie mają sobie równych.

Le Morne - to spot leżący w południowej części wyspy, należący chyba do jednych z najbardziej rozpoznawanych spotów na świecie. Laguna otoczona z jednej strony zboczami góry Brabant, a z drugiej rafami, na których tworzą się jedne z lepszych fal na świecie do uprawiania kitesurfingu oraz surfingu. Nic dziwnego, że wiele okładek i zdjęć promocyjnych powstaje właśnie tutaj. Układ raf i fal rozbijających się o nie, patrzać z góry tworzy złudzenie podwodnego wodospadu.

Zakwaterowanie:

Hotel Riu, położony na samym spocie w Le Morne

• przy spocie
  • rewelacyjny  dla  rodzin z dziećmi
  • wyżywienie All inclusive
  • dwa baseny
  • zadbane klimatyzowane pokoje
  • fitness

cena : 9290 2 tygodnie all in

Apartamenty Tamarin Coast Marina

• 15km od spotu Le Morne
  • 50min jazdy  do innych spotów
  • bardzo wysoki standard
  • świetna baza wypadowa do zwiedzania wyspy
  • 1km od dużego supermarketu
  • restauracja na terenie obiektu
  • fitness

cena: od 4990/ 2 tygodnie

Terminy :

Termin 1 : 15.09 - 1.10

Terminn 2: 30.09 - 15.10

Cena zawiera:
  • liczbę noclegów na Mauritiusie wg. wybranego terminu wyjazdu
  • przeloty na trasie Warszawa/Europa – Mauritius – Warszawa/Europa
  • ubezpieczenie podstawowe i kitesurfingowe na świat Axa Multitravel
  • opiekę rezydenta
  • wyżywienie All Inclusive ( dotyczy opcji w Hotelu )
Cena nie zawiera:
  • transferu
  • dodatkowych wycieczek fakultatywnych (opcjonalnych)
  • kursów kitesurfingowych i wypożyczenia sprzętu
  • kosztów przewozu sprzętu kitesurfingowego

CENNIK SZKOLENIA :
10h szkolenia w grupach 2-3 os na instruktora (na każdym poziomie zaawansowania) – 1250zł *
1h szkolenia indywidualnego – 200zł *

1h szkolenia wave/foil – 250 zł ( w cenie sprzęt wave/foil )

14 dni wypożyczenia kompletu sprzętu – 1900 zł
14 dni wypożyczenia sprzętu + 5h doszkolenia + fotoanaliza co 2/3 dzień = 2500 zł

* W cenie zawarty jest cały niezbędny sprzęt do szkolenia, transport sprzętu, instruktor
* szkolenie płatne z góry, ewentualne niewykorzystane godziny do wypływania w naszej bazie w Juracie

PRO CAMPY:

Zatrzymałeś się w miejscu? Wracasz w to samo miejsce, ale nie potrafisz nic więcej? Chcesz skoczyć, ale nie wiesz jak to zrobić? Zastanawiasz się czy możesz się nauczyć kilku tricków? Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie – Pro Campy szkoleniowe z jednymi z najlepszych i uznanych instruktorów i byłych zawodników w Polsce!!!

Silny(ale nie za mocny) i stały wiatr w najlepszej miejscówce do nauki tricków są podstawą Twojego sukcesu. Jeśli dodasz do tego umiejętności, wiedzę i zaangażowanie naszych instruktorów i 2-3 godziny szkoleń dziennie… na pewno wrócisz do kraju z nowymi umiejętnościami! Switch, skok, backroll, transition, a może i efektowne railey, a down windy w sparwdzonych przez nas spotach i pływanie na falach to tylko część naszego programu. Poniżej znajduje się przykładowa oferta szkoleń.

Szkolenia w grupie max 8 osobowej

Jeżeli nie masz swojego sprzętu kitesurfingowego to możesz wypożyczyć go u nas!

Oferujemy sprzęt Nobile 2018, Cabrinha 2018 oraz Ozon 2018

Posiadamy praktycznie każdą wielkość latawca czy deski dlatego jesteśmy w stanie dobrać sprzęt idealnie do Twoich wymagań i warunków panujących na Mauritiusie.

Wróć z wakacji z nowym trickiem!

Pro Camp z Mateuszem Adamskim

Były zawodnik polskiej kadry w snowboardzie, mistrz Polski Juniorów (konkurencje alpejskie). Swoją przygodę z latawcami zaczął w 2004r, instruktor kitesurfingu, snowboardu, wychowaca i kierownik kolonijny. Perfekcjonista w swoim fachu. O Kajcie wie wszystko, a żaden sprzęt nie jest dla niego zagadką. Nadworny tester kiteszkoły oraz wainman hawaii.

Cena:
1000pln(1 tydzień-18h)
1500pln(2 tygodnie- 27h)

Kursy i obozy kitesurfingowe w najlepszych miejscach świata

Podczas wyjazdów oprócz możliwości nauki kitesurfingu oraz podnoszenia swoich umiejętności na każdym poziomie, dajemy możliwość testowania najnowszego sprzętu firm WainmanHawaii!